Nowość od Bakomy - naturalny i ekologiczny Kefir BIO

Przetwory mleczne Bakoma uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Producent zdrowej galanterii mlecznej postanowił rozszerzyć ofertę. Na polskie półki sklepowe trafił niedawno zupełnie nowy produkt – kefir Bio.

Kefir Bakoma BIO – ekologiczne mleko i żywe kultury bakterii

Bakoma wprowadziła do oferty nowy produkt – kefir Bio. To kefir, który, nie dość, że powstał z najwyższej jakości ekologicznego mleka, to jeszcze zawiera duże ilości żywych kultur bakterii.

Nowy produkt Bakoma z  pewnością spełnia oczekiwania współczesnych konsumentów. To produkt rolnictwa ekologicznego, który wpływa bardzo pozytywnie na perystaltykę jelit – naszego „drugiego mózgu”. Bakoma wprowadziła do oferty także mleka smakowe, również bio.

Nowe produkty Bakomy posiadają certyfikat ekologiczności – oznacza to, że pasza krów oraz owoce wykorzystane do ich produkcji pochodzą z gospodarstw ekologicznych. Można je spożywać z dodatkiem ulubionych owoców lub samodzielnie, w naturalnej postaci. Dzięki ekonomicznym i praktycznym buteleczkom nadają się one świetnie na zdrowe śniadanie – w szkole, na uczelni i w pracy.

Kefir BIO kosztuje jedynie 2,75 złotych, natomiast za mleko smakowe zapłacimy około 3,20 złotych. Nowy produkt Bakomy ma szansę stać się hitem na rynku ekologicznych przetworów mlecznych – poznamy go po estetycznych białych butelkach i charakterystycznym zielonym listku na ich etykiecie. A czy wy już próbowaliście produktów z nowej linii bio?