Gdzie kupować Eko kosmetyki?

Niniejszy artykuł pod tytułem Ekologiczny prąd w domu nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ekologiczny prąd w domu należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jak działają naturalne kosmetyki już wiemy. Co jednak robić kiedy nie mamy czasu na ich samodzielne zrobienie, a chcemy ich używać? Spokojnie! W dzisiejszym artykule pokażemy Wam listę sklepów, w których warto kupować naturalne kosmetyki, gdyż ich pochodzenie jest sprawdzone.

Niektóre z wymienionych sklepów działają tylko i wyłącznie w internecie, część jest stacjonarnych, są również sieci, które posiadają obie formy możliwości robienia zakupów. Sklepy te mają szeroki asortyment. Choć na niektórych półkach znajdują się również produkty nienaturalne, to jednak takie nas nie interesują. Skupmy się na eko kosmetykach z naturalnych składników.

Argani (sklep stacjonarny w Warszawie)

Do wyboru mamy szeroką gamę ekoproduktów, m.in. żywność, zioła oraz przede wszystkim kosmetyki. Najpopularniejsze marki: Beaute Marrakech i Bio2You.

Aroma Perfumy (sklep stacjonarny w Warszawie)

Ponad 5 tysięcy kosmetyków może zrobić wrażenie, a przede wszystkim piękne flakoniki perfum. Kosmetyki są w pełni hipoalergiczne, a najpopularniejszym produktem są liczne wody zapachowe dla dziewczynek.

Bio-beauty

Wiele ciekawych produktów w asortymencie oraz wiele znanych i cenionych marek, np. Born to Bio, Aubrey Organics, Ava oraz produkty dla maluchów Natura Bella Baby. Co ciekawe znajdują się tu również produkty dla zwierząt.

Bioer

Ogromną popularnością cieszą się mydła tej firmy. Znajdują się tu również kosmetyki najlepszych marek w Polsce takich jak Resibo, Make me Bio, Avebio, Momme, Senelle i Lila Mai. Bardzo często kupowane są też balsamy do brody Mr Bear Family albo pomady i pasty do włosów Pomp & Co.

Ecco-Verde

Sklep ten posiada szeroką gamę produktów dla mężczyzn. Idealnie odnajdą się tu również kobiety za sprawą takich marek jak: human+kid, Akamuti, Antipodes Organic Beauty oraz INIKA Mineral Make-Up.

Eco&Well

Takie marki jak Bio IQ, Clochee, Mokosh czy Resibo pokazują, jak duża gama produktów znajduje się w asortymencie tego sklepu.

Eco Naturals

Przekrój asortymentu jest bardzo ciekawy dzięki dobrym produktom takich marek jak Dirty Birde i Pure Beginnings Organic Kids (jeśli chodzi o produkty dla dzieci).

Sklepów z eko kosmetykami jest bardzo dużo i moglibyśmy wymieniać je w nieskończoność. My jednak wybraliśmy dla Was te, którym naszym zdaniem można w pełni zaufać.